קורס :  ״השפה הסודית של הטבע ״

להתחבר לרוח הצמח בתקופה שלנו ,מאתגר אותנו לאדפטציה, גמישות מחשבתית, עבודה עם הצל שלנו, בהרחבת התודעה ובחיבור עם הרחם הקוסמית. 

קורס חוויתי עם חיבור עמוק לטבע מסביבנו וטבע האדם , לרוח הצמח ולרוח הנצחית שלנו. הפרקטיקה מלווה בחוויה אישית דרך חושי הגוף , בשפה שבה הצמח מעוניין להתחבר וליצר איתנו ברית. תמציות רוקחיות חדשות ושפת ריפוי מקורית ויצירתית שקשורה לשאמנים ולחכמה הילידית בעידכון מקומי .

כמטפלים אנחנו מקבלים ספייס שמאפשרים עבורינו המטופלים שלנו כדי להחזיק, להאיר, להזכיר ולאהוב ,בתהליך ההבראה שלהם שאנחנו מנחים בעזרה אינטואיטיבית של הרוח .

מיועד למטפלים מכל גווני הקשת .

 הספיריט של הצמח  למה השמאנים מתקשרים איתה ? למה חשוב בעידן הנוכחי ליצר ברית לפחות עם רוח של צמח אחד בדרך לגינת מרפא פנימית . למה בתקופה סוערת, מבלבלת ומטלטלת חשוב לחזק את הקשר עם האני הפנימי האותנטי וליצר חסינות, עמידות ורוגע . לשחרר תבניות ולעבוד עם הצל ובמקביל עם תודעה רחבה על מנת ליצר עבורך מציאות חדשה. בתקופה הנוכחית והמתעצמת לנגד עיננו זה הכרחי בעיני להתחבר לכלי העוצמתי של רפואה אנרגתית .פרקטיקה מרחיבת תודעה שמחברת עם התת מודע הקולקטיבי ,וקשובה להדרכה הרוחנית של צמחים שרוצים לתקשר ולהנחות אותנו בדרך.

פלנט דיאט, המפגש עם הצמח שלך הדרכה מפורטת  לקראת המפגש שלך עם הצמח שלך , איך אתה מכין את עצמיך לקראת המפגש, התחושות, הדימיון, החלומות והתיעוד... הנחיות ברורות ונהירות במפגש עם הרוח של הצמח והרוח הנצחית שלך , ביצירת ברית ותקשורת רוחנית.

לימוד תמציות מיקרודוזינג והשימוש בהם. שיתוף של המשתתפים בחיבור עם הצמח שלהם. לימוד פרקטי של כל תמציות הרטט שיעילות בעבודת צל, עבודה רגשית, תמציות מיוחדות ושילובים מנצחים. מומלץ  לשילוב עם הפרקטיקה שלך ושת״פים בין אישיים בקבוצת המטפלים ההוליסטים.

ניתן ליצור קשר על מנת להשתתף בקורס ולהיות חלק מקהילה מתפתחת שמתאימה לעידן החדש