אתר האינטרנט של תמציות ארתמיסיה שייך לחברת הרבס קונקשיין בע״מ קריאת התקנון מעידה על הסכמתכם לשימוש באתר
התקנון ישתנה בהתאם לתנאים בשטח ולרגולציות שמשפיעות על האתר לכן מומלץ לקרוא ולהתעדכן כי לא תחול תביעה בגין שינויים אלו
בעלת האתר היא חברת הרבס קונקשיין בע״מ מרחוב צל הגבעה 18 ברמת גן , הפניה לגבי שאלות, ייעוץ והרשמה לסדנאות או הזמנה להרצאה ושיתופי פעולה תתרחש דרך הטופס בצור קשר באתר , במקרים דחופים ניתן לפנות למספר הפלפון 0542606367
השימוש באתר הוא למטרה פרטית בלבד , חל איסור להעתיק , לשכפל , ליצור או למכור תכנים או פריטים שמופיעים בו ללא אישור מראש .
צילום המוצרים נועדו להמחשה בלבד , יכולים להיות שינויים בנראות המוצר בהגיעו אליך בגלל המיגוון והקומבינציות ,חלק משמות המוצרים יכתבו בכתב יד .
המידע הנמצא באתר הינו פרי ניסיון אישי , לימוד מנסיונם של מטפלים ובעלי מקצוע ברחבי העולם , מהתנסות בחוויות מטופלים , ובכללי בגלל שנוגע ברוח האדם הוא יכול להשתנות מאדם לאדם בעוצמה ואופי ההתנסות .
לפיכך אין בכוונת המסרים לשמש עצה רפואית או לרפא , בעידן הרפואה והמדע שאנחנו שייכים אליו
רק לרופאים בעלי רישיון יש את הזכות לרפא מחלות עם תרופות חומריות . על כן אין מן הנמנע שתתייעץ עם הרופא או המטפל שלך לפני שתרכוש או תטופל בתמציות ארתמיסיה.
בתמציות של ארתמיסיה אין חומר פיסי
רק מים וברנדי , במים מוטבעים האיכויות של צמחים וחומרים של הטבע בצורת רטט כפי שמקובל בשיטות אנרגתיות כמו ברפואה ההומאופתית , פרחי באך , רפואה אנתרופוסופית ורפואת תדרים .
תמציות הרטט ותכונותיהם המוצגים באתר הם כפי שהתקבלו על ידי מיצרני המוצרים והם באחריותם  הבלעדית. האתר לא יהיה אחראי לתוכנם של נתונים אלו, לדיוקם, לעדכניותם ולשלמותם.
אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה
במידה שנודע לך על שגיאה במידע אנא הודיעו לי על כך ואשתדל לברר את הטעון שיפור ובמידת הצורך לתקן .
הרבס קונקשיין רשאית לשנות בכל עת את ההיצע ומגוון המוצרים המוצעים באתר ואינה מחויבת בהחזקת מלאי של מוצר כלשהו ו/או לזמינות ו/או מגוון מינימאלי.
האחריות של בעלי האתר למוצרים מוגבלת לגובה עלות המוצר בלבד. ואיכות המוצר שחלה על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק ישיר או עקיף אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר.
החברה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את מוצריה באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע. החברה מתחייבת לשמור בסודיות את הפרטים האישיים שנמסרים לידה וכן את הרכישות שביצע הלקוח. במידה ולמרות הכל, יעשה שימוש לרעה בפרטי כרטיס האשראי, ע"פ חוק מחויבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה.
במהלך הליך הרכישה באתר תתבקשו לרשום בעמוד מאובטח של חברת הסליקה את פרטי כרטיס האשראי שלכם או למסור אותם טלפונית. פרטים אלו לא נשמרים על ידי הרבס קונקשיין בשום שלב.
הנהלת האתר מתחייבת שכל הפרטים שמסרת בתהליך רכישת המוצר (למעט פרטים למשלוח שיועברו לחברת השליחויות בלבד) לא יועברו לגורמים חיצוניים כלשהם.
במידה ותחול טעות בהדפסה, תיאור המוצר, מחירו, תנאי התשלום או בכל חומר אחר המפורסם באתר, רשאי מנהל האתר לבטל את הרכישה.
על כל מבצע פעולה באתר להכניס פרטים מדויקים, מלאים ומעודכנים. פרטים שגויים עלולים למנוע את האפשרות להשתמש בשרותי האתר ואפילו לפגוע ביצירת הקשר איתך. האתר שומר על זכותו לפעול על פי שיקול דעתו במקרה של הפרה שכזו, לרבות בדרך של ביטול חד צדדי של הרכישה.
אם בחרת להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, אנו נהיה רשאים לשלוח אליך מידי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותים, תכנים, מבצעים והצעות שייתכן ויעניינו אותך, וכן מידע שיווקי ופרסומי. בכל עת תוכל לבטל את בחירתך ולחדול מלקבל את המידע על ידי הסרתך מן המערכת. בכל מקרה, פרטיך לא יימסרו לצד שלישי.
אספקת המוצרים תתבצע לכתובת שניתנה על ידי הלקוח בעת הקנייה, למעט במקרים בהם שרותי ההפצה והשליחים לא מגיע למקום היישוב בו ביקש הלקוח לקבל את המוצר. במקרה כזה אני אצור קשר טלפוני עם הלקוח לתאם משלוח לכתובת אחרת. זמני האספקה המפורטים באתר הינם משוערים בלבד ואין החברה אחראית על כל עיכוב ו/או דחייה במועדים אלו.
זכויות היוצרים באתר זה הכוללות עיצוב, מידע, תמונות וטקסטים שייכים לחברת הרבס קונקשיין בע"מ. כל שימוש בהם ללא אישור החברה אסור.
במידה ותחול תביעה ,הינך מתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק, הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה שתגרם לה ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט עקב הפרת תנאי שימוש אלה.
על תקנון זה יכול הדין הישראלי וסמכות השיפוט בכל דבר מוקנית לבית המשפט וכל דבר מחלוקת, מקום השיפוט יהיה בארץ בתל אביב.