תמציות רטט

תמציות רטט, אנרגיה הן כלים לטרנספורמציה, זרזים לשינוי התדר. העולם נמצא בתהליך זירוז והאצה של שינוי  ולתנודות הריפוי בכל הרבדים .במהלך שהותי בשנה האחרונה עם שמאנים ברחבי העולם קיבלתי מהם מסר ברור : עתיד הרפואה  קשור בהרחבה ושינוי התודעה כדי להתחבר לאותנטיות שבך , לעוצמות ולחוזה הנשמה שלך. להפסיק לחפש עזרה מבחוץ ולהטלטל מדרמת המציאות . התמציות הן כלי עוצמתי להתחבר מחדש לעצמיך בעידן השינוי.

השתמשתי בתמציות אנרגיה כהומאופתית כבר לפני 30 שנה ונדהמתי מההשפעות העוצמתיות שלהן. במהלך השנתיים האחרונות  קיבלתי השראה משמאנים במרכז ודרום אמריקה , מהילריות מערביות מהתרבות הקלטית , מתיקשור עם הרוח הקדושה באפריקה וברפואה האיורוודית. הודרכתי איך להכין ולשלב תמציות בשיטות רוקחיות עתיקות עם מרכיבים חדשים ולעיתים בלתי צפויים. בשילוב של פתיחת מעגל רפואה, צליל ואינטואיציה, כוונה ורצון לרפא.

התמציות מוציאות את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלנו. הן עוזרות לנו להיות אחראים לחיי הנשמה שלנו ומעמיקות את היכולת שלנו לאהבת אדם. מנקודת מבט רוחנית אנחנו 'חוזרים הביתה' כשאנחנו לוקחים אותן. השפה שלהן היא שפת האהבה.  תנודות הריפוי שלהן קשור לרטט האהבה. הן מאירות בנו את אותם אזורים בחיים שלנו ,בהם הכוח החיוני אינו פועל בתדר חיובי ונותנים לנו השראה לחזור ולהבחין באיזורים אלו, שם נמצא הביטוי האמיתי והשלם שלנו 

מהם תמציות אנרגיה ?

תמציות אנרגיה הן סוג של רפואת תדרים, שבה חומר פיזי נתפס כרשת של שדות אנרגיה מורכבים שקשורים זה לזה. כל אנרגיה היא רוטטת, והמים הם הנשא האוניברסלי של טביעות הרטט. בפועל תמציות המים נושאות את חותם הרטט של כל מה שממנו הן עשויות. במהלך תהליך ייצור תמצית צמחים , המים מתחילים להדהד עם הרטט של  החומר ותהודה זו נשארת ומוחזקת במים. ניתן לתאר תמצית צמחים כביטוי רטט של הצמח או האור המושלם שלו, המוחזק בתוך המרחב המקודש של המים. התמצית מוטבעת בדפוסי האנרגיה הייחודיים של החומר ומכילה את סגולותיו המרפאות.

תמציות אנרגיה מבטאות דרך פשוטה ויעילה להפליא לשמר ולנהל את המתנות העדינות של צמח, ופותחות  שער לתודעת הצמח ולאיכויות מטה-פיזיות עמוקות יותר שלו.

 התמציות הן פתרונות רטט גבוהים המוטבעים בחוכמה האלוהית. ככה מתנהלים החיים ברמה האסטרלית . מודל רטט של בריאות שמאפשר ריפוי עצמי ואיזון מחדש. התהליך באמצעותן מקל על טרנספורמציה עמוקה של הגוף, הנפש, הנשמה והרוח.

 כיצד פועלות תמצית אנרגיה?

תמציות אנרגיה פועלות לפי עקרון התהודה. המבנה הרוטט של המהות מהדהד ומעצים תכונות מסוימות בתוך נפש האדם. ככל שהמהות קרובה יותר למצב האנרגתי של האדם, כך היא תהיה יעילה יותר. מצד שני, אם אין תהודה מסוימת, למהות לא תהיה השפעה, ובכך יבוטל כל סיכון של מינון יתר או השפעה שלילית.

למהות רטט יש את היכולת לשפר את ההיבטים החיוביים של ההוויה שלנו. על ידי הצפת אדם בתכונות חיוביות, חלק מההיבטים השליליים נמס ונעלם. האנרגיה החיובית,הרטט של המהות נוגדת את המצב השלילי שבתוכנו ומתאמת מחדש דפוסים מופרעים.

 ההיסטוריה של תמציות רטט

אומרים שהשימוש בתמציות רטט נצפה כבר בתקופת הלמוריאנים (לפני כ-500,000 שנה) וגם מיוחסות לזכות האלכימאי והמיסטיקן השוויצרי פרצלסוס (1493-1541) שאסף  טל מפרחים לטיפול בחוסר איזון רגשי.  סמואל האנמן אבי ההומאופתיה השתמש בתמציות רטט ובסס עליהם את תורתו. אמנות זו נולדה מחדש באמצעות העבודה של ד"ר באך באנגליה בשנות ה-30. באך אמר "לכל אחד מאיתנו יש משימה אלוהית, והנשמות שלנו משתמשות במוחנו ובגופנו כמכשירים לעשות את העבודה הזו, כאשר שלושתם עובדים ביחד התוצאה היא בריאות מושלמת ואושר מושלם". 

כיום, ישנן אלפי מהויות, כולן רלוונטיות לעולמנו המשתנה במהירות ומתייחסות לצרכים הרגשיים, הנפשיים, הרוחניים והפיזיים שלנו. אלה כוללים תמציות רטט חדשות  מצמחים , עצים ,אבני חן ,מינרלים ומתכות, חיות ים, סחלבים וקקטוסים  .

בחירת תמציות

יש הרבה דרכים לבחור תמציות , בטיפול פרטני או בבחירה אישית , סמוך על האינטואיציה שלך.

ניתן לבחור מהות על ידי קריאת התיאורים ובחירה של מה שמהדהד. ייתכן שתבחר לזהות בעיה מסוימת או בעיות ספציפיות שברצונך לטפל בהן. לחילופין, השתמש בסריקה אינטואיטיבית, בתיאור מקרים,הפרעה בגלגלי הצ׳אקרות, בחירת קלפים או כל שיטה אחרת לבחירתך. אתה לא יכול לקחת את המהות ה'לא נכונה'. אם אין לך צורך במהות היא פשוט לא תעשה כלום.

 תמציות רטט בטוחות לשימוש. לנשים הרות ותינוקות יש רגישות מוגברת וכדאי להתייעץ לפני השימוש.

כיצד להשתמש בתמציות

 תמצית רטט מכילה מהות מוטבעת במים ומשומרת בברנדי. ניתן ליטול אותה דרך הפה,4 טיפות מתחת ללשון או 4 טיפות מדוללות בכוס מים. במשך, ארבע פעמים ביום, בקבוק טיפול של 30 מ"ל יחזיק בממוצע 3 שבועות. זה יכול להכיל תמצית אחת או כמה מספר סוגים. לפני כל שימוש יש לנער בצורה אנכית את הבקבוק לחיזוק המהות.

בדרך כלל, בין אחת לחמש תמציות נלקחות בבת אחת, אך אין כללים. באותה מידה, משך הטיפול משתנה.  ההשפעות יכולות להיות מיידיות. פירוש הדבר עשוי להיות שנדרשת מנה אחת בלבד, או שיכול להיות שהמשך השימוש מועיל לאיחוד ושילוב השינויים. לפעמים תמציות ניתנות ברצף, שלכל אחת מהן יש אפקט 'מפתח' שפותח את הנגישות לשלב הבא, למשל, בעת פירוק דפוסים תקועים. אין הגבלת זמן לטיפול.

ההצעה הטיפולית היא לתעד את המתרחש בגוף- נפש -תודעה ביומן אינטואיטיבי במהלך לקיחת התמציות על מנת להכיל את התנודות ולהעמיק עם הפרספקטיבה הנרכשת.