דרך חיים במימד רטט חדש

בשנים האחרונות מספר מורים רוחניים מדברים על המעבר ממימד שלישי לחמישי , זה היה מאוד ארטילאי ובלתי מובן עבורי רב הזמן אבל ככל שהזמן מתקדם ומתרחשים בו כל כך הרבה שינויים ואירועים, המושגים האלו נעשים יותר ברורים עבורי וגם תוך כדי ההבנה נולדת דרך להתנהלות במעבר הזה.

חשבו על מימדים כעל רמות של תודעה. המימד החמישי אינו מקום, אלא מצב הוויה.

וכשמדברים על רמות תודעה נושא האנרגיה והרטט שאני עוסקת בו תופס תפקיד משמעותי .

כאשר כדור הארץ מעלה רטט, אנרגיה כבדה ישנה ואפלה התחילה לחשוף את עצמה. היא מוצפת כדי להתגלות ולהתרפא. ברגע שאנחנו עוברים לשיפוט, מתעסקים מידי בחשיפות ,באשמים ובלהעניש אותם , או בגישת "אמרתי לך " אנחנו למעשה מפריעים לתהליך.

בתקופת הזמן הנוכחית יש שתי אפשרויות, או להישאר עם הדרכים הישנות שאינן עובדות עבורינו יותר או לוותר על רוב מה שאנחנו מכירים ולעבור לתודעת המימד החמישי.

 האור העוצמתי החדש לא רק חושף את האשליה שבה חיינו אלא גם הזדמנויות חדשות. ככל שאנחנו רגועים יותר ,ההצפה הרגשית והריסוק של הקים והידוע פחות משפיעים עלינו . זה מאפשר לראות את האפשרויות העומדות בפנינו בצורה ברורה יותר. כשאנחנו מרגישים לא יציבים, מבולבלים או לא בטוחים, זה לא בהכרח דבר רע. צריך להרגיש את זה ולרפא את זה. אין ספק שחלק מאיתנו מאותגרים יותר מאחרים בגלל מבנה האישיות כמו גם האירועים שנוגעים בנו באופן אישי .

הכל נע ומונע ע״י אנרגיות ורטט כשעוברים לתודעה חדשה, מושגים כמו אור, אהבה, איפה אני משקיע את האנרגיה שלי, מהי הסמכות הפנימית שלי, במה אני יכול להשפיע ואיפה אני לא, מה הגבולות שלי, כמה אני ממלא את עצמי בעצמי, מה הם החלומות שלי, איך אני יכול לממש אותם, מה מטרגט אותי, איזה ריפוי ודטוקס אני עושה לרגשות שלי, איך המפגשים שלי עם הזולת ,כמה אני מוותר על עצמי ועוד...

כמה כלים למעבר קל יותר:

 1. פחות להתעסק בעבר

רובינו נמצאים בתודעת טראומה, תודעת הקורבן, קארמה של דורות. זה כולל פגיעות עבר, אירועים וזיכרונות. החיים בממד החמישי יהיו שונים. במקום למצוא קשר דרך הצלקות והצרות שלנו, העלאת פגיעות העבר תגרום הרבה יותר נזק מתועלת כי החיים במימד החמישי מאתגרים אותנו למצוא דרכים להיות נוכחים יותר, במקום להתלונן על העבר. אסטרטגיות ואפשרויות הרחבת המודעות והרטט יגדלו.

2. להתמלא בעצמי

במימד השלישי אנשים יכלו בקלות לבצע ריבוי משימות ולהצליח להתנהל בחייהם עם מעט שינה ותזונה לא מתאימה. באנרגיה החדשה ריבוי משימות ידרוש יותר מדי אנרגיה , וניהול אנרגתי זה אחד המשאבים שנלמד להשקיע בו . זה אומר ללמוד להגיד לא, להציב גבולות ולקבוע זמן לעצמי. המשמעות היא להתמקד במה שחשוב לנו ביותר, בריאות, משפחה וקהילה. סדר יום שמתאים עבורי ושם את מלוא תשומת הלב על אהבה עצמית ומיצוי מלוא הפוטנציאל שלי כדי שאוכל לתרום את מתנותי לקהילה.

3. אהבה ללא תנאי

החיים בממד השלישי הציבו הרבה מגבלות על אהבה. אמונות שנבנו מבוססות כולן על אשליה. אנשים רבים מרגישים חוסר מהותי של חיבור לאהבה. כשאתה מאמין שאתה צריך להילחם על אהבה והיא מוגבלת ומותנית זה מייצר אצליך כאוס. ללמוד לסמוך על אהבה זה מה שנקרא לחיות במימד החמישי. התמקדות באופן שבו אתה מתייחס לעצמך ולאחרים, אמון שדורש יותר הקשבה והכלה מבלי צורך לתקן, להציל או להאשים את הצד השני.

4. להפסיק להסתיר

באנרגיה של הממד השלישי היה די קל לשים את החלומות והרצונות שלך בצד. לחכות לזה שיגיע הזמן. זה לא יעבוד יותר באנרגיה החדשה. עדיף לך ללכת עליהם מאשר להתאפק ולמצוא תירוצים למה זה לא הזמן עבורך להשקיע בהם. .

זה נכון גם במערכות יחסים. אם אתה מסתיר את הרגשות שלך, קובר את הרצונות שלך, זה לא יעבוד . האנרגיה החדשה של הממד החמישי מבקשת מאיתנו להתקדם, לבקש את מה שאנחנו צריכים ולהיות מוכנים להקשיב לצרכים של אחרים.

5. יצירת מציאות חדשה

היכולת שלנו ליצור מציאות כאן ועכשיו תהיה המפתח ליצירה משותפת במימד החמישי, לא עוד מציאות שנכפית עלינו , ואנחנו בורג קטן במערכות גדולות, אלה מציאות שכל אחד מאיתנו בורא עבור עצמו , בכלים של רצון , זכויות הפרט ובריאה שמונגשים דרך אהבה לזולת . וכך אוסף של מציאויות פרטיות מתממשות למציאות אחת גדולה וחדשה שעובדת ברטט סינכרוני מעגלי ולא ברטט היררכי של חוסר במשאבים ואנרגיה וחיים של אחד על חשבון השני .

בפוסטים הבאים אתן יותר כלים מעשיים להתמודדות עם הרחבת התודעה.