היפוך קיץ Summer solstice

SUMMER SOLESTICE

בחצי הכדור הצפוני ב21/6 מתרחש מנהג עתיק יומין ספוג במורשת קסם ומיסטיקה - היפוך הקיץ.

למצב ההיפוך יש משמעות עמוקה בתרבויות ברחבי העולם, הוא מייצג זמן של איזון קוסמי ושיא אנרגטי. במאות הקודמות כאשר האנושות חיה בקשר עמוק עם הטבע, אירוע שמימי זה נחגג בטקסים קסומים שמתחברים לברכות של שפע, הארה ושינוי עמוק.

דרואידים עתיקים מתאספים במעגלי אבנים קדושים, מקבלים בברכה את שחר השמש, וקהילות שונות ברחבי העולם מכבדות את השמש בריקוד אלוהי.

המסורות הללו חגגו את הזמן הקדוש הזה באמצעות אש וטקסים, שמכבדים את השמש כשהיא מגיעה לשיא בשמיים ויוצרת את היום הארוך ביותר של השנה. לעתים קרובות אומרים שזו תקופה של התחלות חדשות; עם חילופי העונות, אנו נפרדים מתקופה ארוכה של הרהור עצמי ומקבלים בברכה את האנרגיה הלוהטת של השמש שתניע אותנו קדימה.

השינוי הפיזי הזה של העונות הוא זמן רב עוצמה של שינויים רוחניים. ניתן לקחת פסק זמן אחה״צ כשהשמש שוקעת להיות בנוכחותה ולהרגיש את תחושת החמימות שלה, האור הקוסמי העתיק הזה שהזין את כדור הארץ במשך עידנים יוטמע במודעות טקסית ויכנס לתוך ליבכם.

ביום הזה בגלל איכויותיו מייצרים תמציות צמחים שפורחים בעונה בצורה טקסית, חלק מהתמציות שמגיעות מהמורה שלי מאנגליה קשורים למסורת הקלטית וזוכות ליצירה ביום הזה.

תנו לעצמיכם פסק זמן בשקיעה לחוות את הקסם הזה.