מאיטקה הסמכות הרפואית

כשהתחילה הקורונה הפחד והפניקה השתלטו על נפשותינו ללא יכולת לראות נכוחה את כל האפשרויות, הצטמצמו עבורינו הבחירות, זוויות הראיה , והסתמכות על הקול הפנימי והסמכות האישית..

החיסון שהופיע לאחר מספר חודשים התיימר להחזיר אותנו לשגרה שהכרנו, למנוע הדבקות במחלה המסוכנת, ולגאול אותנו מהפחדים המשתקים. המומחים בכל המסכים העניקו חוות דעת שאינן משתמעות לשתי פנים, החיסון בטוח, יעיל ב95% , ותרוצו להתחסן. כל מי שהיסס לרגע, שניסה להשיג מידע אלטרנטיבי, שנסמך פחות על המומחחים והתקשורת , צונזר וחלו עליו סנקציות שכללו את התו הירוק והרחקה מהציבור הכללי.

כל ההבטחות , כל הדעות שישרו קו עם הקונצנזוס , המדע, הרפואה, התקשורת, הממשל כולם טעו ובגדול, כולם חלו , כולם נדבקו, רבים סובלים מתופעות לוואי ועדיין הסמכות הרפואית נתפסת בעיני רבים כמי שלא ניתן לערער אותה. שחייבים לבצע את החלטותיה, שאסור לחשוב ולהבין אחרת.

אותו נרטיב חל באופן כללי במחלות שאדם לוקה בהם ,אקוטיות וכרוניות , נפשיות ומנטליות. הסמכות הרפואית הקונבנציונאלית היא המחליטה והמבצעת.

הרי יאמר אדם אין לי בכלל דעה בנושא, לא למדתי ובטח לא התמחיתי בסוגיות רפואיות איך אוכל שלא לסמוך על מי שיש בידו תארים, תעודות ונסיון של מומחה בפיתרון הבעיות שלי. בשביל מה אני משלם כל חיי ביטוח רפואי, שכאשר אזדקק אוכל לנצל את זכויותי. יותר ויותר אנשים מבטלים את הסמכות הפנימית שלהם, התחושות המיוחדות שלהם בנושא מחלות ובריאות ומגישים את גופם למומחים שלא תמיד יש בידם את הפיתרון האולטימטיבי למחלה ולבריאות.

מצד שני יש אנשים שמנהלים את המחלה שלהם , ושולטים בהרבה כלים ואופציות שקיימות, נודדים בין חוות דעת ומנסים סוגים שונים של טיפולים כדי לקבל מזור לבעיותיהם הרפואיות.

הפתיחות והרחבת התדר עוזרת לפעמים לקבל מזור משיטת הטיפול הכי לא צפויה , והעברת הסמכות הרפואית החיצונית לסמכות פנימית אישית מהותית בקבלת החלטות הרות גורל.

מבחינתי הכל פתוח ברגע שאתה מנהל את מחלתך , כל השיטות הקונבנציונאליות, האלטרנטיביות, תזונה, הרגעה, ובעיקר שחיטת פרות קדושות, ופתיחת התדר שמעבר למקובל ומקובע במערכת האמונות שלנו.

תמצית מאיטקה מטפלת בצורך לפתוח זווית ראיה רחבה ולקחת אחריות אישית על הבריאות. היא מספקת תובנות עמוקות לגבי מצבינו הרפואי ומאפשרת לנו להתחבר מחדש לכוחות הריפוי שבגוף .

אף אחד לא יכול להחליט טוב מאיתנו מה מתאים עבורינו , אנחנו איפשרנו את היווצרות המחלה ואנחנו ניקח אחריות ונחליט מהם הטיפולים שמתאימים עבורינו כדי לרפא אותה.

כל סמכות רפואית, מדעית, המומחים, המטפלים, התזונאיים יהוו עבורינו יועצים בלבד .

תמצית מאיטקה לחיבור לכוחות הריפוי והסמכות הפנימית