שאגה ובלוטת האיצטרובל

"מה שלא תרצו מסונתז על ידי בלוטת יותרת המוח, כפי שנקבע על פי מצב הבריאות, האמונות, הידיעה וחוויות העבר שלכם, התוצר הסופי נשלח לבלוטת האצטרובל. והיא זאת שמשלבת את המשרעת והתדר של המחשבה הזו עם כל מה שמגיע אליך מהיקום." ג׳ק שוורץ

אתם מכירים את הרעיון של תדר מושך תדר , של מחשבה יוצרת מציאות ,של נבואה שמגשימה את עצמה ושל מערכת אמונות שהוטבעו בנו בצורת כלא אינסופי ? ״לעולם לא אהיה עשיר, לנצח אשאר רווקה, בחיים לא אחלים מהמחלה שלי, אני תמיד נכשל בבחינות הקריטיות,״ וכדומה ... הגיע הזמן לשחוט פרות קדושות ,לשחרר אמונות מגבילות וליצור מציאות חדשה . ניתן להשתחרר מהטבעות כאלה עם תמצית פטריות שאגה.

ברמה הפיזית, שאגה היא אחת המקורות העשירים ביותר של הורמון המלטונין עם אפיניות לבלוטת האצטרובל, העין השלישית ,שידועה גם בתור הצ'אקרה השישית, מרכז אנרגיה זה קשור לחוכמה פנימית. מולקולת ה DMT שמיוצרת בבלוטת האצטרובל מזוהה עם הארה רוחנית. והיא משחזרת את הקשר הרגשי עם העצמי העמוק ביותר.

ג'ק שוורץ כותב: האצטרובל הוא הקשר שלך עם העצמי הטרנס-פרסונלי ומצב הבריאות והאנרגיה הגדולים ביותר שלך. היא הופכת את אנרגיית האור למובנת ושמישה עבורך. היא אחראית על היכולת שלך להתעלות אל הידיעה. . אם תאפשרו לרצון להפוך לחלק מכל ההוויה שלכם, הרצון יהפוך חזק מספיק כדי שתרצו לבטא אותו. זכרו, הביטוי הוא דו-סטרי. הזוהר שלך, שנקבע על ידי הביטוי שלך, קובע את מה שאתה מושך מהיקום, כולל רעיונות. רעיונות נמשכים אליך ומעובדים בתחילה דרך בלוטת האצטרובל. לאחר מכן בלוטת האצטרובל תפעיל את שאר המנגנונים ואת האנרגיה הדרושה כדי להוציא רעיון לפועל..

שאגה בתמצית משמשת כתמיכה בשילוב עם טיפולים נוספים במחלות כרוניות קשות , תמצית שאגה עשויה להיות שימושית כאשר נוקשות רגשית משחקת תפקיד שלילי בתגובה החיסונית. כלומר, מערכת החיסון מגיבה למחשבות שלנו, ופועלת לפיהן כאילו הן נכונות. סרטן למשל יכול לפתוח שערים לנשמה, ולעודד אותנו לשאול שאלות על המטרה האמיתית שלנו עלי אדמות.. דיאלוג פנימי הקשור בספק ומחלה עשוי להתבטא ולשחרר דפוסים נטועים.

בלוטת העין השלישית היא המקור לאינטואיציה, הידיעה הפנימית , האור האמיתי ...באמצעותה ניתן לפזר אשליות, אמונות מגבילות, והטבעות שנחתמו בנו וליצר עולם חדש עבורינו של בהירות מחשבתית וחיבור לעצמינו .

מספר תמציות מתאימות מבחינת החתימה שלהן לטיפול במחלה הרוחנית שמתבטאית באותה צורה בגוף הפיסי. שאגה יכולה להתאים לכל מצב של שחרור קרמתי , הטבעתי. 

שאגה( Chaga )היא פטריה שחיה על עצים גדולים כמו אדר ונראית כמו גידול שחור חום ענק ולכן מבחינת הטבעתית דומה לגידול סרטני .

כמובן שהטיפול הוא טיפול תומך במה שיוצר ומאפשר למחלה להתפתח מבחינה רוחנית ולא במחלה עצמה.

רכישת תמצית שאגה