אמניטה התרחבות רגשית

תמצית פטריות אמניטה עוזרת לנו בהבנת המיקרוקוסמוס (הגוף נפש שלנו ) והמקרוקוסמוס (הטבע והעולם מסביבינו) כאשר אנחנו בעצם תקועים בכלובי האגו והחיים שיצרנו .היא מסוגלת לעזור לנו להתאושש רגשית מהתעללות, כאב רגשי, דחייה וחוסר ביטחון אחר שמוטבע בנו. בחיבור מחדש לעצמינו נוכל לשפר יצירתיות, ביטוי עצמי, אמנות חזותית, ריקוד, מוזיקה, שירה וכתיבה .היא משפרת את היכולת שלנו להתחבר לעולם הקדוש, לעולם האחר, לעולם הרוחות, לטבע ולאבות הקדמונים. זה גשר בין עולמות. פטריה שהיא ערוץ תקשורת עם פס רחב .

תמצית אמניטה עשויה לסייע בהגברת התרחבות או התכווצות של דפוסי חשיבה. התרחבות נחוצה לדמיון וליצירתיות. התכווצות קשורה לפעולה קונקרטית ,עריכת מחשבות ושמירה על האגו. ברמה הרגשית, היא עוזרת לנו להיות נדיבים ומתרחבים יותר במחשבה ובמעשה. דפוסים חוזרים ונשנים הקשורים לטראומה בגיל הרך עשויים לחזק את הצורך להישמר ולהגן על עצמנו. זה מוביל להקשחת עמדות וגורם להתכווצות ובצורך גדול יותר בשליטה ובהסתכלות חד צדדית מצומצמת בחיים.

דיכאון, כעס, חוסר תחושה, וחוסר יכולת לקבל מצבים קשים זה מצב של אגו מכווץ, המבוסס על הצורך לשלוט בעצמנו ובסובבים אותנו, ולהתרחק עוד יותר מהקשר עם הנשמה.

תיאור המהות של תמצית פטריות אמניטה קשורה לשלבים הטבעיים של התרחבות והתכווצות. תמצית הפטריות שימושית במיוחד כאשר טראומה בגיל הרך קשורה להתעללות מצד דמויות סמכותיות. הטראומה יכולה להיות בעלת אופי פיזי, נפשי או רגשי ונגרמת בדרך כלל בידי קרובי משפחה, מורים, אחים, מנהיגי קבוצות - בעצם, כל מבוגר שמייצג עבורינו סמכות והגנה. עלול להיות קושי הקשור בביטוי עצמי ופחד מביקורת של אחרים. תחושות

חוסר ביטחון כמו גם חוסר אמון שמוטבעים בנפש הבוסרית שלנו ועלולים ליצר חוסר תפקוד לכל החיים. התעללות פיזית ומינית הם שני מצבים ברורים, אבל התעללות יכולה להיות עדינה יותר כשהיא קשורה למישורים נפשיים ורגשיים שונים.

מבחינה רוחנית, התמצית מסייעת לנו להתגבר על כל סיטואציה שהובילה להתנגדות לנתיב הרוחני שלנו. ההתגברות והריפוי של דפוסים אלו במישור הרוחני מרגישה כאילו החיים זורמים וכל הרפתקה חדשה היא חיובית ומספקת. זוהי תוצאה של הקשבה לאינטואיציה שלנו , לקול פנימי או כקיצור דרך להיגיון. אמניטה עשויה להקל על דלקות מפרקים , קשיות וחוסר גמישות וגם על הרעד של מחלת הפרקינסון.

השימוש בתמצית מחבר אותך לערוץ פתוח של בית ושמחה, מרחיב את תחושת המשפחה שלך, ומצית את המסך להראות לך שוב את המתנות הנפלאות שלך , נוצר גשר חדש עם אנרגית ריפוי לילד שבתוכינו ולדורות הבאים .

לרכישת התמצית