הזמנה לתמיכה במסע הגיבורה

חזרתי ממסע התפתחותי, מרחיב תודעה עם מורים רוחניים, שמאנים, מתקשרים עם רוחות הצמחים , פסיכותרפיסטיים והטבע העוצמתי. במהלכו עשיתי אינטגרציה לתוככי עצמי במסע הגיבורה להשלת עצמיותי הכוזבת וקבלת כוליותי האמיתית.

זה היה מסע יזום ועוצמתי שהכין אותי להלך הרוח של זקנת השבט כמדריכה ומלווה רוחנית במסע הגיבורה , חזרתי על מנת לשתף ולתמוך.

מהו מסע הגיבורה ?

כל תהליך או צומת דרכים בכל גיל כמו גירושין, מחלה, מנופאוזה, יציאת הילדים מהבית, אובדן עבודה, חברים, אהובים, איבוד פרנסה, טראומה, פחד מאי וודאות .. זאת הזדמנות לעירעור אך גם הזדמנות להתחדשות. תקופות מעבר אלו משולות למוות ולידה מחדש . מוות הישן והולדת החדש. במהלכו מתחוללים שינוי ערכים פנימי וקבלת העצמי ממקום חדש. המשבר הוא טריגר ליציאה למסע התפתחותי שממנו ניתן לשאוב אומץ חוכמה והרבה כוח ושקט.

המסע בנוי מיציאה למסע , חניכה ונסיונות קשים תוך גיוס כוחות הנפש למאבקים חיצוניים ופנימיים וחזרה לשבט שלך כדי לספר ולתמוך עם התובנות הפרטיות שלך בכוונה להקל על היוצאות למסען. המסע רווי תהליכים ומפגשים עם רוחות ושדים שניסינו להדחיק במהלך חיינו אך שכרה בצידה והיא מתגמלת מאוד את מי שמוכנה לצאת לדרך ולהתמיד בתהליך.

לכל אישה מסע ייחודי משל עצמה ! בתרבות השבטית אירועים אלו נתמכים ע״י זקני השבט בטקסים וריטואלים במטרה לגרום למעבר הזה להתרחש בצורה חלקה ולאפשר טרנספורמציה התפתחותית. להתקרב למהות הפנימית ולהדהד אותה במלוא עוצמתה, המסע מאפשר בגרות ובשלות של קבלה עצמית ללא אשליות, ע״י הסרת מסכי העיוורון והארת הצל (מה שקברנו במהלך החיים) ..

במהלך הליווי אקשיב ואשתתף במלוא תשומת הלב, כדי לפוגג את תחושת הנחיתות הנשית, הבושה והאשמה על קשייך בתהליכי החיים, על מנת שתוכלי להגדיר את עצמיך מתוך עצמיך ולא מתוך הזדהות עם דימויים שנכפו עליך במהלך החיים. הסרת מסך האשליה כרוך באומץ פיכחון ועבודה עצמית ונדרשת תמיכה רוחנית.

ההתבוננות פנימה, האינטואיציה והתובנות מעניקים לך אפשרות להישאר יציבה גם בנסיבות סוערות. במרכז הנפש ,בחדר הפרטי שלך, נמציאת אש התמיד והמקור האנרגטי שממנו הכל קיים.

תכונות נשיות כוללות אמהות, הכלת הקיים, שמירת החיים, קשר לאדמה , לצומח ולטבע, חיבורים ויחסי אנוש,רגשות וחוויות, קירבה לתת מודע, לאור הירח ולידע שבלב. אינסטינקטים, אינטואיציה , תחושה פנימית , להיות חלק ממחזוריות הטבע ויצירת משמעות.

חוכמת התודעה הנשית מונגשת באמצעות ידע חוויתי ששוכן בתוך הדברים.

כלים שהשתמשתי בהם במהלך מסעי הפרטי ויתמזגו לתוך תהליך הליווי הרוחני במציאת החיבור הפנימי שלך הם תקשורת עם צמחים כבעלי ברית בתהליך , מדיטציות מונחות, שימוש בתמציות צמחים אנרגטיות, יומן כתיבה אינטואיטיבית וחלומות, עבודה בחשיפת הצל והארתו ,ריקוד , שימוש במרחיבי תודעה, הומאופתיה ותמציות צמחים, קריאה בטארוט של הצמחים, הצהרות חיוביות , יצירת מרחב מקודש במפגש עם הרוחות, חיבור לגלי אלפא להגשמת חלומות, סדר יום מונחה , תזונה בריאה וצום לסירוגין.

אשמח להפגש ולתמוך בכל שלב במסע שלך , צרי קשר בטופסי הייעוץ .

הכתבה בהשראת הספר של רות נצר ״ מסע הגיבורה״