שפה חדשה נולדה

 איך נולדת שפה חדשה? איך נפוצה בעולם? האם השפה מבטאית את הלך הרוח של התודעה הקולקטיבית ? למה היא כל כך מתחזקת ומתפשטת ? האם היא מעידה על שינוי תודעתי ואיפה תשומת הלב שלנו מתרכזת בהווה ולעתיד לבא ?
לפני 16 שנים הקמתי את חברת פוקה בארץ. היתה תקופת מעבר בין עבודתי בסופר-פארם לבין החיפוש של משהו חדש שקורה בעולם ועדיין לא הגיע לארץ ושווה להתמקד בו.
נסעתי למסע חיפוש שבעקבותיו התוודעתי לשפה של חברת פוקה וחברות נוספות שכולן עסקו והתמחו במוצרים וחינכו את השפה שהתחילה להתפשט בעולם, מבחינתי ייבוא המוצרים היה רק חלק קטן במה שהכניס אותי לשליחות של לחנך ולהפיץ את המסר .
״לוקחים אחריות על הבריאות״ ובואו תצטרפו לתנועת המזון התוספים והניקויים ונלמד אתכם איך בדיוק לעשות את זה.
השפה המדוברת בזמן ההוא היתה ,אוכל אורגני,מבוסס צמחים, טבעונות, איורוודה, ניקוי רעלים , לרכוש ישירות מהחקלאים, להבין מזון ונוטריינטים, אקולוגיה וגידולים חקלאיים ובעיקר איך להתחבר לעצמיך כדי למנוע מחלות או להתגבר על מחלות כרוניות. שבט שלם שגדל והתרחב היה חלק מהפצת השפה והמוצרים האיכותיים שירתו וקרקעו את הצלחת התהליך.
בתקופה האחרונה נולדה שפה חדשה שתפסה תאוצה והתוודעתי אליה במסע בעולם במטרה להחשף אליה. השפה נולדה בעקבות השינויים המטלטלים שחלים על האוכלוסיה בעולם, שכוללים אי ודאות, פאניקה, והתדרדרות גלובלית במה שהיינו מורגלים אליו ובסדר עולמי חדש שתופס תאוצה.
מתעוררות שאלות ודאגות רבות שקשורות באיך אנחנו מוכנים להתמסר ולהמשיך להכיל סמכויות שאיכזבו ובגדו בנו ואיפה אנחנו במציאות הזאת .
כשנוצרת שפה משהו משתנה תודעתית בעולם, הסדר ,האמון, הציפיה והסמכויות משתנות . העולם ממשיך בדרכו מתקדם עם המציאות ומשתנה ,האנשים מטילים ספק, חוקרים , מתוודעים לגישות אחרות. מייצרים שבטים דיגיטאלים על בסיס אידיאולוגי והשקפת עולם ומחפשים את דרכם החדשה.
ובעיקר לוקחים אחריות על הבריאות שלנו הגופנית והנפשית , הנשמתית והתודעתית.
להתחבר למקום האישי החדש הזה , לעצמינו , לסמכות הפנימית, לאינטואיציה, לאגו, להבין הטבעות שירשנו מהמשפחה, המדינה והחברה. מה עלינו לשחרר שאינו משרת אותנו יותר ואיך נוכל להתחבר לאותנטיות שלנו ולשליחות ולפעול משם , להתקדם וליצר עבורינו עולם חדש שאנחנו מאמינים בו .
בארתמיסיה יצרתי מוצרים שמדברים בדיוק את השפה החדשה הזאת, כאלו שמניעים את הגוף האנרגתי, עוקפים את המיינד והאגו (מערכת ההפעלה האוטומטית ) ועוזרים לנו להתחבר לעצמי האמיתי.
בתקופה הזאת הריפוי חזר לפסיכאדליים ושמאנים, כל כך הרבה אנשים רוצים לצאת מהמיינד ולשנות אותו . ואין באפשרותם לעשות זאת מבלי להגיע ולגעת במקום האנרגתי הזה. הצורך וכמות המתנסים וההצלחות הוא עצום. אך גם כאלו שמסתכנים ובוחרים בפסאודו שמאנים או בעצמם ומפספסים לרב את העיקר.
כמובן גם הומאופתיה ושיטות אנרגתיות אחרות קולעות למטרה של ריפוי וחיבור אמיתי לעצמיך. תמציות ארתימיסיה הם תמציות שמבוססות על הומאופתיה, שרוח הצמחים מוטבעת במים שיודעים להחזיק תדר. בלקיחת מיקרו דוזינג שלהם לאורך זמן התמציות עוזרות לאדם להגיע למקום אנרגתי עמוק והוא מצליח לשנות את המיינד שלו.
מתרחשת פה הרחבת תודעה במספר כיוונים, מודעות לתהליך, חיבור לעצמי, לאינטואיציות, לשפה,לחלומות וצירופי מקרים והתמציות הן זרז לטרנספורמציה שאנחנו מאחלים לעצמינו בעידן הנוכחי והעתיד לבא.
בבלוג הזה אני שולחת אליכם כוונה שמחד תחשפו לשפה החדשה והכיוונים שתומכים בה ומאידך מבקשת לשתף פעולה עם מטפלים ופסיכולוגים,עם מובילי מסעות וריטריטים שמדברים את השפה ורואים לנכון לשלב בפעילותם את התמציות כדי לתמוך ולקרקע את הצלחת התהליך.