תמצית גנודרמה

תיאור המהות של תמצית פטריות גנודרמה קשורה לנושאים של מוות, טרנספורמציה ונצחיות. היא קשורה גם למציאת הדרך האמיתית שלנו בחיים. קל ליפול לדפוסים של ריצוי אחרים, במיוחד את המשפחות שלנו, ולאחר מכן, את המורים והמעסיקים שלנו. מושב התשוקה שלנו ירתח ויבעבע אלא אם כן יקשיבו ויפעלו לפיו.

החתירה להצלחה כלכלית עלולה לפעמים לסכן את פילוסופיית החיים הבסיסית העמוקה שלנו. מסביבנו יהיו אנשים המעודדים הצטברות של מוצרים חומריים כדרך אל האושר. זה עשוי להיות תוצאה של קשר מוקדם עם עוני, או שושלת של הורים וסבים שמעולם לא הרגישו מספיק תמיכה פיזית או כלכלית. שביעות רצון אמיתית נמצאת בצ'אקרת השורש, שבה ביום יום אנו חווים תחושת קרקוע וביטחון הקשורים בהיותנו עצמנו. ללא בסיס בטוח, איננו יכולים להגיע לשמיים ולחקור במלואינו את היקף ההבנה וההגשמה האוניברסליים.

תמצית פטריות גנודרמה עשויה לעזור לאנשים בעלי חשיבה חופשית ואן-קונפורמיסטים, מצבים הנחשבים כיום כקונספירטורים ומתנגדים . מציאת האני האמיתי שלנו היא מסע נשמה הדורש תמיכה, ללא קשר לתכונות האישיות שלנו. כדי להפוך לאותנטי צריך להיות ברור עם הרצונות, הערכים והרגשות האמיתיים שלנו. תודעה קבוצתית יכולה בקלות לסחוף את אותם אנשים שמרגישים חוסר ביטחון בסיטואציה או חוסר ביטחון בעצמם. עם הזמן, אותנטיות ויושרה הופכות לבסיס של דרך חיים חדשה. כדי להבטיח את האותנטיות הזו, עלינו לבטא אותה .

הביטוי כרוך בלימוד ההבדל בין רמות שונות של נאמנות רדודה ועמוקה. להיות אחד עם הטבע ולזרום עם הנהר זה להיות פתוח להרפתקאות חדשות, חברויות חדשות ומושגים מורחבים של אהבה עצמית. זה לא אומר לשים את האינטרסים שלנו מעל אלה של אחרים, אלא להרגיש בקשר עם היופי של האני הפנימי. תמצית פטריות גנודרמה עוזרת לנו לחקור מערכות אמונות עמוקות שנוצרו לפני המחשבה המודעת.

רבות מהתפיסות שלנו בילדות המוקדמת שלנו בעולם סוננו דרך עיני הורינו, עם הטיה ודעות קדומות ומושרשות שלא נאמרו.

סוגיות ליבה של העצמי דורשות לעתים קרובות את השלבים האישיים של הכרה, הבחנה והמשך העמקה. תמצית פטריות זו פועלת לאט ויוצרת תחושה של נצחיות. היא מעבירה את הליניארי למרחבי , והופכת תפיסות של מוות ולידה מחדש מובנות, כמו גם חיבור ומודעות לנשמה.

כדי לצמוח, חלקים מהעצמי חייבים למות ולהיוולד מחדש. יש להשתמש בה במיקרודוזינג, על ידי אנשים שסבלו מפציעה בצ'אקרה ראשונה, כולל הפרעת פוסט טראומה, נטישה בילדות ופצעים נפשיים הקשורים לבעיות הישרדות סביב מזון, אוויר, מים ומקלט.

החברה דוחפת אותנו לעבר ריצוי של חוקים ומציאות מוכתבת, לא למטרת נשמה. תמצית פטריות זו עוזרת להביא מודעות לנושא זה. בתקופה האחרונה אנו עדים לנושא הכפיה שמגיע מכיוונים רבים , החיבור הנשמתי, וההתנגדות לקונפורמיות היא הכרחית כדי לצלוח אותה במקסימום חיבור לעצמי ולשינוי התודעה הקולקטיבית שמורכבת מתודעות פרטיות . האותנטיות , העבודה הפנימית, ההתחזקות מבפנים החוצה היא חשובה מאין כמוה ותמצית הגנודרמה מהווה זרז ותמיכה עבורינו שמתמודדים בסוגיות אלו.